Orbán Viktor: „Bécsben, Berlinben és Brüsszelben is tudják, hogy Magyarországon a migránsok száma nulla” (VIDEÓ)

A korábbi miniszterelnök Bécsben üzent a patriótáknak, hogy ha igazán akarják, megállíthatják a migrációt.

Nem „Brüsszel”. Nem „szavazta meg”.

„Tele van vele a média, hogy »Brüsszel megszavazta a migránskvótát«. Tényleg, komolyan? Jól van akkor.
1. Nem »Brüsszel«.
2. Nem »szavazta meg«.
3. Nem »kvótát«, ami ráadásul nem is azt jelenti, amit tulajdonítanak neki.
Most beszéltem erről kicsit az ATV híradójának. De minek? Szaladt a szerkesztő, merthogy Skype-on kell beszélnie az Alapjogokért Központtal. Szegényt képen röhögtem. Minek? Azokból aztán tényleg csak a hazug propaganda fog dőlni...
Ennek az egésznek tényleg semmi értelme nincs. Nekem meg tényleg nagyon tele van a bugyrom azzal, hogy egyedül vagyok az un. szakmában, aki tisztességesen próbál információkat átadni, folyamatokat elmagyarázni a napi kb. tizennégy órás munkaidőm mellett.
De tényleg, minek?”
***
***
Nyitókép: Dursun Aydemir / ANADOLU AGENCY / Anadolu Agency via AFP