Nincs, mert még mindig nem tudom a válaszokat. Azt tudom, hogy mi mindent nagyon fizikai síkon nézünk, pedig az élet szerintem sokkal több annál. Nemrég elkezdtem foglalkozni az antropozófiával, a szellemvilággal. Rudolf Steiner könyvei hihetetlenül érdekesek, de ezt a témát nyilván nem lehetne a most rendelkezésünkre álló negyedórában összefoglalni. A lényeg az, hogy minden, ami nem fizikai síkon mozog, az engem nagyon is vonz. Talán ezért lehet az, hogy azt leszámítva, amikor egyedül vagyok a saját dolgaimmal, a hétköznapokban gyakran nem érzem komfortosan magam.
Ezt kifejtenéd bővebben?
Azt veszem észre, hogy mindenhol a külsőség számít. A közösségi médiában az emberek magukat mutogatják. Miért? Mire jó ez? Mi, emberek nem a külsőnk vagyunk, hanem annál sokkal több. Igen, tudom, most ez egy kicsit filozofikus, de hát ez van, nem? Nem azt mondom, hogy minden hülyeség, a fizikai világ ugyanúgy fontos, ebben kell most helytállnunk, csak ezt is jól kell csinálnunk.”