Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Úgy tűnik, hogy Orbán Viktor nagy-magyarországos sála Perjés Zoltánban is mély nyomot hagyott.

Úgy látszik, hogy Perjés Zoltánt sem hagyja nyugodni, hogy Orbán Viktor a minap egy Nagy-Magyarországot ábrázoló sálban jelente meg a Puskás Arénában. Perjés ezért egy viccesnek szánt üzenetet eresztett meg a Facebookon.
„Van eladó sálam...azon a Volga és a Káma vidéke, az Etelköz és Levédia is a miénk...hajrá magyarok!!!” – olvasható Perjés Zoltán bejegyzésében.
Nyitókép: Facebook