Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

S érdemes megnézni az őt hallgató, kiröhögő, pfújoló, látszólag értetlenkedő ócska farizeusokat.

„Lengyel barátunk is tökéletesen foglalja össze a lényeget, érdemes megnézni. S érdemes megnézni az őt hallgató, kiröhögő, pfújoló, látszólag értetlenkedő gazembereket, ócska farizeusokat, az identitás nélküliek zombihadát. Élükön Weberrel.”
Nyitókép: Mandiner Archív