Essünk túl rajta! Őszintén a jobboldali média belügyeiről

Egyszerre igaz két dolog: az, hogy ami eddig volt, nem volt jó úgy – és az, hogy érdemes lett volna nem a falnak csapódás módszerével átalakítani. Kohán Mátyás írása.

Ők mindeközben szétcsapnak párszáz milliárdot maguk közt és a gyorstalpalós médiás csicskáikkal együtt rajtunk viháncolnak.

„Most szépen kiéheztetnek, ledarálnak minket...Ők mindeközben szétcsapnak párszáz milliárdot maguk közt és a gyorstalpalós médiás csicskáikkal együtt rajtunk viháncolnak, hogy alig megyünk tüntetni...
Majd két hónap múlva mi lesz...Az Unió tuti nem ad semmi pénzt, itt meg nincs semmi látnivaló...ennivaló...”
Nyitókép: Perjés Zoltán Facebook-oldala