„A háború óta megjelent posztjaimra rendre azt a reakciót kapom, hogy orosz propagandista vagyok, mert nem támogatom, hogy az USA a szomszédomban folytassa a proxyháborúit. Pedig csak nem szeretnék a harmadik világhoz tartozni.
Miközben az EU a széles gesztusok ellenére egyértelművé tette, hogy nem fogja felvenni Ukrajnát (ami érthető, mert egy félázsiai, kisebbségeivel vállalhatatlanul bánó maffiállam, amihez képest Orbán feudális Magyarországa is Ausztria), Kína felszólította az USA-t, hogy »ne öntse az olajat a tűzre«. Az oroszok nem keseregnek hosszan a SWIFT rendszer miatt, átálltak a kínai CIPS-re. A kínai tőzsdék pedig annak rendje és módja szerint szárnyalnak.