Ahogy a kötelező maszkviselést, úgy a munkáltatók döntésétől függő oltáskényszert is kiitatta a kormány március 7-től.
Toroczkai Lászlóék a kutyáknál élénkebben keresik, hogy kapcsolódhatnának a háborús tematikához, de nehéz a dolguk: a társadalom elégedettnek tűnik a nemzeti érdek érvényesítése azon módjával, amit az Orbán-kormány képvisel. Ebbe ugyebár az invázió elítélése mellett beletartozik, hogy katonát, fegyvert nem küldünk, se át nem engedünk Ukrajnába, viszont mentjük a menekülőket, őrizzük, amíg lehet, az olcsó orosz gázon alapuló rezsicsökkentést.
Milyen többlet marad Mi Hazánknak? Rosszallni, hogy mások mellett Magyarország is támogatja Ukrajna soha meg nem valósuló fölvételét az Európai Unióba? Ez túl sokat nem hozhat a konyhára.
A szélsőjobb abban reménykedhet, hogy sok baloldali otthon marad,