Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Jó, de hová mehetnek a bennszülöttek? További eligazítást kérek.

„»Ha a külföldieknek nem tetszik a járványkezelésünk, haza lehet menni!« – írja a buzgó kormánypárti újságíró egy sportesemény kapcsán.
Jó, de hová mehetnek a bennszülöttek? További eligazítást kérek.”
Nyitókép: MTI/Kovács Attila