Jön az újbeszél 2.0
A kommunikációt is politikai terméknek minősítő uniós biztos közölte, figyelembe veszik a felmerült aggodalmakat, amikor kiadják majd az új, 2.0-ás verziót. A dokumentum visszavonásának módja talán még elképesztőbb, mint maga a »nem kiérlelt« dokumentum, amely egyébként teljesen olyan, mint a polkorrekt uniós világ könyörtelen paródiája, a Babylon Bee vagy a mi Hírcsárdánk is írhatta volna.
A megbánásnak, az önreflexiónak semmi nyoma, sehol egy bocs, amiért kicsit megsértettük Európa keresztény polgárait, sehol egy elnézést, hogy kicsit lábbal tiporjuk munkatársaink szólásszabadságát.