Rotyog a paprikás krumpli: Németh Szilárd HELYRETESZI a globalistákat (VIDEÓ)

Termőföldtől az étkezőasztalig. Németh Szilárd elárulta, mitől finomabb az étel, ha az nem brüsszeli, hanem magyar recept alapján készül.

Mik történnek egy olyan országban, ahol nem hoztak időben gyermekvédelmi törvényt?
„Ha érteni akarjuk azokat a jelenségeket, amelyek nyugatról keletre tartva épülnek be életünkbe, érdemes időnként saját országunk határainál távolabbra tekinteni, körülnézni. Ahogy a mobiltelefon, internet, hamburger is Amerikából indultak világhódító útjukra, az LMBTQ-mozgalom amerikai jelene is lehet a mi jövőnk. Persze akkor, ha ezt akarjuk és hagyjuk.
Az USA népe, kultúrája és jogrendje pedig állami és szövetségi szinten is birkózik a kérdéssel. Erőszakos bűncselekmények, melyeket transzneműként identifikáló emberek sérelmére követnek el, a jogalkotás csataterén vívott kisebb-nagyobb ütközetek, elrettentő és érzékenyítő történetek szinte napról napra helyet kapnak a hírekben.
Mi most a teljesség igénye nélkül készítettünk egy összefoglalót néhány ilyen történetből.
Texas hagyományosan republikánus bázis, nem meglepő tehát, hogy a józan ész ellenállásának erőfeszítéseiről szóló hírek gyakran innen érkeznek.
Az állami család- és gyermekvédelmi hivatal (The Texas Department of Family and Protective Services) hivatalos állásfoglalásában gyermekbántalmazásnak minősítette a nem kifejezetten egészségvédelmi céllal, kiskorúakon végrehajtott nemváltoztató sebészeti beavatkozásokat.
Az LMBTQ jogvédők szerint az ilyen beavatkozások nagyon ritkák, jellemzőbbek a társadalmi nem változtatását támogató szociális programok, valamint a hormonmegvonásos kezelések melyek akár még jót is tehetnek a kicsiknek. A texasi állami szenátusban egyébként a hasonló témájú törvényjavaslatot fogadtak el a közelmúltban a »jogvédő« szervezetek tiltakozása ellenére.”
Nyitókép: Beata Zawrzel / NurPhoto / AFP