„Nem érdekel, mit történik Derek Chauvinnel. Dobja be a kulcsot. Elmondhatatlan, amit George Floyddal csinált. Embertelensége minden fotóról egyértelműen lejön: amint értéketlenül térdel ezen a ziháló, haldokló emberen. A bíróság, demokratikus bölcsességgel, bűnösnek találta őt gyilkosságban. És ez így van.
De az érdekel, hogy mivé vált Chauvin tárgyalása. A kommentárok és ítéletek globális áradatában, ami elözönlötte egy minneapolisi rendőr tárgyalását, valami más formálódik. Ez az Egyesült Államok tárgyalásává vált. Az amerikai történelem tárgyalásává. Az úgynevezett fehérség tárgyalásává. És ez mindannyiunkat aggodalommal kellene, hogy eltöltsön.