Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Miközben ötpercenként hal bele egy magyar a koronavírusba.
„Orbán Viktor öccsének cége nagy értékű közbeszerzést nyert el tavaly év végén. A nettó 268 millió forintos megbízás a gázhálózatok távfelügyeletére szól. A Demokratikus Koalíció szerint gyalázat, hogy az Orbán család még mindig talicskával hordja haza a közpénzt, miközben dühöng a járvány. A gazdaság válságban, az egészségügy romokban, nagyjából öt percenként hal meg egy ember, csúcson a lélegeztetőgépen lévők száma, az orvosok és ápolók pedig az utolsó erejüket vetik be. Mi, európai magyarok a világ szégyenének tartjuk, hogy a dubajozó halálkormány a katasztrófa közepén is még mindig csak a lopással foglalkozik”.