Heroin után ketrecharc, aztán színészet: nem mindennapi pálya ez – Dietz Gusztáv a Mandinernek
Egyáltalán nem volt törvényszerű, hogy Dietz Gusztáv eljut idáig. Jövőre a Kabul művelet című, nagyszabású katonai drámában láthatjuk. Interjúnk.
A lélegeztetőgépekről tudni kell, hogy számuk alapvetően határozza meg a jólétet, sőt, ennél kicsit többről van szó, hiszen inkább a lét értelmei ők.
„A Földesmesék nemes hagyományait folytatva folytatódik az Index népszerű gyereksorozata, melynek mai epizódjában az afgán nők által megálmodott és házilag készített lélegeztetőgépek csodás világába kalauzol el bennünket Magyarország egyetlen hírportálja. A lélegeztetőgépekről tudni kell, hogy számuk alapvetően határozza meg a jólétet, sőt, ennél kicsit többről van szó, hiszen inkább a lét értelmei ők. Magyarországon eddig stadionokat épített a Orbán, és ezért volt belőlük kevés, ami szörnyű csapás volt ránk nézve, de aztán a világválság miatt hirtelen elfogytak, illetve egyszerre inkább mégis túl sok lett belőlük.
Afganisztánban, ebben a csodás mesevilágban, amiért úgy tud rajongani a liberális európai fehérember, az egy főre eső lélegeztetőgépek száma eddig nagyjából 0,000% volt, de most, hogy az afgán nőket már nem lövik tarkón az afgánok azért, mert barkácsolni merészelnek… A 45 éves Toyotákból hirtelen lélegeztetőgépek születnek! <3
Annyira szívszorítóan csodálatos ez a történet, hogy az indexolvasó liberális fehérember végre azt érezheti, amit 6-8 évesen érzett, amikor a kis Bambi újra szophatott egy jót az anyukájából, vagy amikor Lassie hazatalált!”