Nemzeti konzultáció: arról lehet dönteni, hogyan tovább a magyar gazdaságban
A Fidesz mindenkit arra kér, hogy töltse ki a nemzeti konzultációt.
Másodrangú történelemhamisítás történik.
„Az a probléma, hogy a nézők többsége nem szereti a woke sorozatokat – ahogy a Doctor Who csökkenő nézettsége ezt tanúsítja. A nézők szerint a tizenkilencedik századi regények kulturális-politikai célú manipulációja egyszerűen irritáló és káros.
A szövegek megmásítása egy dolog, a múlt szándékos félreértelmezése meg egy másik. Persze, a Karácsonyi ének fikció, de a tizenkilencedik századi Londonban írták és ott is játszódik, egy valódi és autentikus Londonban. A szerzője egy egykori újságíró, akinek jó szeme volt a részletekhez. És habár voltak kevert családok Londonban 1843-ban, sokkal kevesebben voltak mint ma, Dickens pedig nem tett említést a Cratchit család rasszbeli hovatartozásáról.
Persze, tudjuk, miért történnek ilyen változtatások. De azzal, hogy a BBC megváltoztatja az 1843-as Londont, az emberek múltról alkotott percepcióját is módosítja. Másodrangú történelemhamisítás történik. Végső soron ez az oka annak, hogy sokan baljósnak és aljasnak találják a woke sorozatokat.
Ezért nem nézek BBC-sorozatokat már jó ideje. Ugyanabba az irányba haladnak, mint a BBC tévés és rádiós vígjátékai, amiket felzabált a politika a humor kárára. Az olyan műsorokat, mint a Mock The Week vagy a The Now Show, tönkretette a balos, Brexit-ellenes humorizálás. A legjobb vígjátékokat ma a Dave csatorna készíti, ami még mindig az emberek megnevettetését tekinti a vígjátékok elsőszámú feladatának.
Hasonlóképpen a legjobb sorozatokat vagy más nyelveken készítették, mint a Spiralt, a Borgent vagy a Gomorrah-t, vagy nem a BBC fejlesztette őket, mint a Breaking Bad-et, a Trónok harcát vagy a Csernobilt – olyan sorozatokat, amiknek sodró erejű a cselekményük, nagyszerűek a karaktereik, és nincs átlátszó propaganda a kompozíciójukban.”