A Fidesznek igenis van dolga Budapesttel – Szatmáry Kristóf, a párt új budapesti elnöke a Mandinernek

A főváros szerepének újragondolásáról, a NER gazdasági logikájáról, a Fidesz belső működésének átalakulásáról és a centralizáció következményeiről beszélt lapunknak Szatmáry Kristóf, a párt új budapesti elnöke.







