Atomkór – mikor marhára esik, de a világvége végül elmarad

Ebben a világban túl sok mindenre van előre elkészített magyarázat.

A történelemben ritka, ha ugyan nem egyedülálló az olyan „diplomáciai tánc”, amikor az aláíró felek közben nem is állnak szóba egymással.
„Eszerint Damaszkusztól keletre, Kelet-Gúta térségében, északnyugaton Idlib tartományban, valamint Homsz tartomány északi felének, illetve Latakia, Aleppó és Hamá tartományok egyes részein hoznak létre Törökország, Irán és Oroszország által ellenőrzött biztonsági zónákat, amelyeknek elsődleges célja, hogy a konfliktusos területeken, ahol legalább 50 felkelő csoport tevékenykedik, megvédjék a polgári lakosságot.
A történelemben ritka, ha ugyan nem egyedülálló az olyan »diplomáciai tánc«, amikor az aláíró felek közben nem is állnak szóba egymással. Ez történt Asztanában…”