„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Történelmi hagyománynak mondható, hogy a magyarok szeretik a mutyit.
„Történelmi hagyománynak mondható, hogy a magyarok szeretik a mutyit. Sokan nem is értik, mi a rossz például abban, hogy Tállai András fideszes politikus (másodállásban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal elnöke) lakossági kérésre elintézte az olcsóbb benzint a választókerületéhez tartozó mezőkövesdi Mol-kúton. Nem szúr szemet ez a párttitkáros húzás, sőt Orbán Viktor miniszterelnök egyenesen gratulált a cselekedethez. Mintegy azt sugallva, hogy büszkék is lehetünk a magyaros lelemény eme újabb megnyilvánulására. Hogy ilyenért néhány száz kilométerrel arrébb lemondás, sőt börtön járhat, meg sem fordul a helyiek fejében. Egyikük az ATV-nek nyilatkozva némi freudi elszólással egyenesen Tállai elvtársnak hálálkodott. Isten hozott a kádárizmusban!”