„A Fidesz az elmúlt öt évben azért dolgozott, hogy végre polgári berendezkedés legyen Magyarországon, befejezzük a rendszerváltást, lezárjuk a posztkommunisták és liberálisok korszakát, akik minden idők legkorruptabb és kudarcokkal teli kormányzását követték el.
A gazdasági, a pénzügyi, a jogi, a társadalmi reformok mind a polgári berendezkedést szolgálják, és a reformok működnek: a rendszerváltást befejeztük, Magyarországot megmentettük a gazdasági összeomlástól, egyre többen dolgoznak, erősödött a rend, a szociális biztonság, megszüntettük a kommunista vezetők előjogait, kárpótoltuk a még élő áldozatokat, visszaszereztük a nemzeti önrendelkezést és számos, a baloldal által elherdált nemzeti vagyont.