A Biszku-perről

2015. június 01. 14:18

A végén úgy éljük túl a kommunista múltunkat, hogy egyetlen felelőst sem ítélnek el.

2015. június 01. 14:18
Skrabski Fruzsina
Facebook

„Tényleg az az érzésem, hogy a bíróság nem mer ítéletet hozni, ennyi ideig húzni ezt a pert más magyarázat nincs.

Szomorú, hogy itt tartunk. A végén úgy éljük túl a kommunista múltunkat, hogy egyetlen felelőst sem ítélnek el. Szerintem ez súlyos erkölcsi válságot jelent ennek az országnak. 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Készenlétben az Európai Parlament: így üzenhetnek Magyar Péternek az elmúlt hetek kudarcai után

Készenlétben az Európai Parlament: így üzenhetnek Magyar Péternek az elmúlt hetek kudarcai után
Tovább a cikkhezchevron

Nekem nem az kell, hogy börtönbe kerüljön Biszku, ne kerüljön, mert már öreg és beteg. Nekem csak egy ítélet kell, hogy végre mondják ki, hogy a kommunista hatalom kivégeztetett és megnyomorított tízezreket. Nagyon-nagyon szomorú, hogy még csak ennyi elégtételt sem kaphatnak az áldozatok és a hozzátartozóik!”

 
az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 216 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
VakzKommondor
2015. június 02. 12:59
nyugodjál meg zsuzsika, a fele ott ül a parlamentben és a kormányban.
Válasz erre
0
1
áfonya
2015. június 02. 08:03
Kommunisták elbukták a vezető hatalmat , nyugatnak érdeke hogy a régi véres kezű gyilkosokat nehogy elitéljék ,mert mindig lesz lesz egy adu amit az Európára uszíthat,általuk tudja a földrészt kizsákmányolni.Csak multból meritsünk történelmet ,minden tolvaj gyilkos kommunista ha bajba van nyugatra szalad ,ott szépen csendbe éldegének még a nyugat kivárja mikor lehet aktivizálni a szunnyadó terrorista kommunistákat.Ha a politikai fordulatok gazdasági érdekek keresztezik a nyugat érdekeit , kéznél lesznek a megbujtatott kommunisták mint akár gazdasági rombolást tudnak képezni bár melyik országban.Mondhatjuk a kommunisták szövetségese a kapitalista nyugatnak.Bármikor országégést kirablást eltudnak érni együtt,,láttuk még a cia (GOODFRIEND) emberei szövetségese a kommunista brancsnak
Válasz erre
1
0
csombor
2015. június 02. 00:11
Olyan módon akarja a szerző és a kommentelők java része elítélni Biszkut, ahogyan azt annak idején Biszku(ék) tette(ék). Felmerül tehát a kérdés, hogy mennyivel különb ("jogállamibb", "demokratikusabb" stb.) az, ha a bíróságtól az ítélkezés monopóliumát a Fruzsina, mint az, ha a Biszku vagy Marosán veszi át. A kettő ugyanaz a kaptafa. És ahogy nem volt kellemes a Biszku-féle múlt, mentsen meg az Isten a Fruzsina-féle jövőtől.
Válasz erre
1
1
tango47
2015. június 01. 20:16
Bezzeg Nürnbergben ne szaroztak. Ja hogy az más? Miért?
Válasz erre
1
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!