Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Bánja-e a kormány, hogy az akció leginkább az egyik utolsó független társadalmi entitás elleni támadásnak látszik? Láthatólag nem.
„Elég nyilvánvaló, hogy a kormánysajtó ténykedése egyre kevésbé nevezhető újságírásnak, az újságíróból lett fiatal pártharcosok ma már inkább kommunikációs feladatokat teljesítenek. A feladat ezúttal a Lázár János útjában lévő aktorok kriminalizálása, együttműködésben a már sikkasztást, szervezett bűnözést emlegető kormánytagokkal: a kommunikációs hadjárat pedig nagy valószínűséggel egy másik házi kedvenc, a Polt Péter-i értelemben vett ügyészség láncról történő elengedését készíti elő. Az együttműködés kölcsönös, hiszen a KEHI a kormany.hu-n is népszerűsíti az Aktuálisan-Fontos-Üzenet-et szajkózó idétlenségeket.