A megújulás jegyében: a Fidesz árnyékában a DK és a Jobbik is elnököt választott

Mindkét párt bejelentette négy alelnökét is.

Tényleg már csak sajnálni lehet a szocialistákat keserves küszködésük okán. Dehogy a Fidesz a legnagyobb ellenfelük! Ők maguk azok.
„Furcsa, hogy az MSZP most vissza akar találni a társadalompolitikai kérdések terepére, eddig ugyanis csak a hatalomtechnikai problémák és kihívások érdekelték, olyannyira, hogy a párt már idejekorán ki is taszította magából azt a társadalompolitikai tagozatot, azzal, hogy nem engedte platformmá válni, noha ez volt a párt szellemileg legerősebb, legkonstruktívabb belső csoportosulása.