Így tett szert Radnai Márk két BMW-re és egy lakásra

A Tisza Párt alelnöke vagyonnyilatkozatában vallott a különös ajándékokról.

Egy BMW-vel járok.
„Nincs »fűtött Audim«, és nem vonultam a diákokkal. ;) Egy BMW-vel járok, és a fűtött ELTE-n, illetve a fűtetlen Kossuth téren követtem figyelemmel az eseményeket. Élőben is, iPad-en is.:)”