„Sokat akart a szarka, de nem bírta a farka” – az elemző szerint nem jött össze Magyar Péternek a kötcsei provokáció

Hiába a nagy reklám, az üzengetés, a Tisza Párt lépése kontraproduktívnak bizonyult – hívta fel a figyelmet Deák Dániel.

Akik erős sales csapattal rendelkeznek, azok eladják a felületeket és nem, még mindig nem történt meg semmi érdemi váltás, most is ugyanazok a módszerek mennek, mint évek óta.
„Unalmas. Ez a karácsony a hirdetések szempontjából dög unalom. Eddig nem láttam semmi olyat, amire felkaptam volna a fejem. Igen, vannak ezek a zavaró, kinyíló, elnyíló, szétnyíló, megnyíló csodák, de ez már nem újdonság. Sőt, egyes oldalakon ismét túltengenek a hirdetések - pedig minél több hirdetést rak ki egy oldal, annál jobban csökken a hatékonyság...”