A svájci légitársaság óvintézkedéseket vezetett be a Zürich–Hongkong útvonalon, miután az elmúlt hónapokban többször több alkalommal tűntek el értéktárgyak az utasok kézipoggyászaiból.
A Velencei-tó valóban nincs a legjobb állapotban, azonban a helyieknek kezd elegük lenni a negatív kampányból: elriasztja a vendégeket, sok kárt okoz a helyi gazdaságnak, és egyes állítások egyszerűen nem felelnek meg a valóságnak.
p
0
0
13
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 16 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
narmer
2012. február 15. 10:01
Varró talán bakter? A bakker az a.. haj a kurva életbe..
Válasz erre
1
0
Szonja
2012. február 14. 19:58
Talán ha versben
pasizok be rímet
ne felejtsek
költeni bele így
az Iphone-om majd
közvetít...
Sms vers vagy nem, Varró egy kicsit bővebben is kifejthette volna a témát.
Válasz erre
4
1
*ufó*
2012. február 14. 19:11
no igen,
ámde ha okostelefonja van a csajnak,
akkor lehet e-mail-t írni,
amilyen hosszan csak akarod,
és részletesen ecsetelheted,
hogyan áll föl tőle a f.szod :)
Válasz erre
12
6
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!