Hiába juttatta fel a csapatot az NB I-be, kirúghatták Kispesten az edzőt

A klub még nem adott ki közleményt.

A Soroksár pontot rabolt a Bozsik Arénából az NB II hétfői mérkőzésén. A Honvédnak egy győzelem – vagy további három döntetlen – még kellhet a feljutáshoz.

A feljutásért harcoló Budapest Honvéd gól nélküli döntetlent játszott vendégével, a bennmaradásért küzdő Soroksárral a labdarúgó NB II 27. fordulójának hétfő esti záró mérkőzésén.
A találkozó néhány perces csúszással kezdődhetett csak el, mert az egyik kapunál a háló nem volt megfelelően a kapufához rögzítve.

A döntetlennel a második helyen álló Honvéd hátránya a forduló előtti állapothoz képest egy pontról háromra nőtt a már biztosan feljutó Vasas mögött, míg a Soroksár két pont távolságra került a kiesőzónától, amelyben jelenleg a Békéscsaba és a Szentlőrinc tartózkodik.
LABDARÚGÓ NB II
27. FORDULÓ
Budapest Honvéd–Soroksár SC 0–0
Nyitókép: Facebook / Budapest Honvéd FC