
Palesztin zászlók a párizsi lelátón: botránnyal indult az olimpia (VIDEÓ)
Kisebb összetűzések is történtek a PSG stadionjában.

Fotó: képernyőmentés
Botrányos közjáték zavarta meg az olimpia nem hivatalos nyitónapján rendezett Mali–Izrael labdarúgómérkőzést (1–1). A párizsi Parc des Princes stadion (a PSG hazai pályája) lelátóin kifütyülték az izraeli himnuszt,
és több helyen is feltűntek palesztin zászlók, sőt egy „Szabad Palesztina” feliratot is formáltak az aktivisták.
A biztonsági őröknek adtak feladatot a történtek, a hivatalos személyzet tagjai igyekeztek kirángatni a szurkolók kezéből a zászlókat...
Kapcsolódó cikkek a Olimpia 2024 aktában.
Párizs után is lobog a tűz a vívóinkban!

Nincs leállás: az elmúlt hétvégén három aranyérem volt a termés.

Párizsban szurkolta ki magyar államfő a paralimpiai bajnokunk győzelmét (fotó)

Kiss Péter Pál mostantól már kétszeres paralimpiai bajnok, emellett négyszeres világ- és négyszeres Európa-bajnok.

Szenzációs! Konkoly Zsófia szerezte a harmadik magyar aranyérmet

A pécsi sportoló a 200 méteres vegyesúszás SM9 kategóriájának döntőjében elsőként csapott a célba a párizsi paralimpián.








