18:002024. június 20.
Anglia

Megszólalt a svájciak szövetségi kapitánya: kiderült, hogy tudták meglepni a magyar válogatottat

2024. június 15. 20:22

„Igen, az első félidőben megleptük az ellenfelünket, és a két gól segítette a helyzetünket” – mondta Murat Yakin.

A nyitókép illusztráció. Fotó: HESHAM ELSHERIF / NURPHOTO / NURPHOTO VIA AFP

A svájciak szövetségi kapitánya, Murat Yakin arról beszélt, hogy minek köszönhető a Magyarország elleni 3–1-es svájci győzelem – írja a Nemzeti Sport.

A lap Yakint arról kérdezte, mennyire volt tudatos, hogy meglepjék a magyar válogatottat a 3–5–2-es hadrenddel.

Igen, az első félidőben megleptük az ellenfelünket, és a két gól segítette a helyzetünket.

Tudtuk, hogy a második félidőben Bollával nagyobb nyomást helyez ránk a magyar csapat, de ellenálltunk ennek, ebben fontos szerepet játszottak a cserék, például Embolo, aki megtartotta a labdákat, és gólt is szerzett” – mondta a svájciak szövetségi kapitánya.