Örömmámor: így ünnepelték az öltözőben az olimpiai szereplést a magyar kézilabda-válogatott tagjai (VIDEÓ)

2024. március 18. 09:19

Portugáliát legyőzve jutottak ki a párizsi olimpiára Imre Bencéék.

2024. március 18. 09:19
null

Nyitókép: MTI/Bodnár Boglárka

A Mandiner beszámolt róla, hogy a férfi kézilabda-válogatottunk a tatabányai selejtezőtorna utolsó meccsén Portugáliát legyőzve kijutott a 2024-es olimpiára.

A magyar férfiválogatott eddig nyolc alkalommal szerepelt az olimpián – legutóbb 12 évvel ezelőtt Londonban –, eddigi legjobb eredménye az 1936-os, az 1980-as, az 1988-as, a 2004-es és a 2012-es negyedik helyezés.

Ezt is ajánljuk a témában

A végletekig kiélezett mérkőzés után óriási ünneplés vette kezdetét a válogatott öltözőjében:

@remford79 Mikor egy CSAPAT olimpiai selejtező utolsó fordulójában 12 év után kijutott a nyári játékokra!!!!!🇭🇺🇭🇺🇭🇺 #hungary #magyarorsza #olimpi2024 #handball ♬ eredeti hang - Remford

 

Összesen 124 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
papamaci57
2024. március 18. 09:52
Csak a végét láttam, de az szenzációs volt. Az Imre gyerekben rendesen dolgoznak a gének meg a kromoszómák.
Válasz erre
1
0
edico
2024. március 18. 09:48
Megérdemelnének a fiuk egy vacsorát a Sándor Palotában mint az U 20-as lányok 2018-ban.
Válasz erre
2
0
Halder_1899
2024. március 18. 09:40
Itt lehet visszanézni a teljes meccset, érdemes az utolsó 10 percet !!! Kézilabda olimpiai selejtező Magyarország - Portugália férfi mérkőzés https://m4sport.hu/video/2024/03/17/kezilabda-olimpiai-selejtezo-magyarorszag-portugalia-ferfi-merkozes
Válasz erre
3
0
frankie-bunn
2024. március 18. 09:34
(Miért nem valami rendes sörrel ünnepeltek ? ) GRATULÁLOK ! KÖSZÖNJÜK !
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!