
Nem sikerült a bravúr – bronzéremért küzdhet Márton Anna
2021. július 26. 11:38
Jól indult az asszó, de az orosz Szofija Velikaja túl nagy falatnak bizonyult.

Márton Anna kikapott a négy között a női kardozók hétfői egyéni versenyében a tokiói olimpián, így utolsó mérkőzésén a bronzéremért vívhat. A BVSC-Zugló 2015-ben világbajnoki bronzérmes vívója az esti elődöntőben az egyéniben kétszeres világbajnok, Rióban ezüst-, illetve csapatban olimpiai aranyérmes orosz Szofija Velikajával csapott össze, és simán, 15-8-ra alulmaradt. A bronzmérkőzést magyar idő szerint 12.50-től rendezik, Márton ellenfele a francia Manon Brunet lesz.
Kép forrása: MTI/Illyés Tibor
Összesen 6 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
villogókékfog
2021. július 26. 13:31
Válasz erre
0
0
Notfunny
2021. július 26. 12:05
Nézni fogjuk a bronzmeccset, hajrá Anna!!!
Válasz erre
1
0
Pipas 3
2021. július 26. 11:58
Csak gratulálni lehet Annának, nagyszerű teljesítmény amit elért, bármi is legyen a végeredmény!!!
Hajrá Magyarország hajrá Magyarok!
Válasz erre
4
0
certus
2021. július 26. 11:51
Sérülten vív. Az is óriási teljesítmény, amit eddig ma elért. És még érem is lehet. Őszinte tiszteletem és hajrá!
Válasz erre
6
0







