„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Dokumentumfilm készült a Star Wars előzménytrilógiájáról, ami azt tűzte ki célul, hogy utánajárjon: tényleg akkor katasztrófa volt a három film, mint ahogy azt a közvélekedés tartja?
A Ministry of Cinema nevű független filmes csoport a pro és a kontra oldalakat is megszólaltatta a közvélemény által lehúzott Star Wars-előzményfilmekről, és csináltak ebből az egészből egy dokumentumfilmet. Mivel a filmeket olyan erős anyagok húzták le részletesen, mint Harry Plinkett videókritikái, érdekes lehet ez a dolog. Szeptember 14-én lesz elérhető az egész anyag.