„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

A Sony interaktív asztala olyan, mintha a Különvéleményben lenne.
Különleges interaktív asztal prototípusát mutatta be a Sony Future Lab az austini South by Southwest (SXSW) konferencián. Mintha Spielberg Különvéleménye elevenedne meg, az ottani technológiák váltak volna valósággá, vagy mi léptünk volna be a film high tech világába.

A projektor bármilyen lapos felületet interaktív kijelzővé alakít át, mozgáskövető és mélységérzékelők észlelik, ha a felületre tárgyat helyezünk. Lehetővé teszi, hogy az animációt valósidőben irányítsuk, szövegeket emeljünk ki vele stb.

A Sony mesekönyvet keltett életre a technológiával. Rossz hír, hogy egyelőre nem tervezi kereskedelmi változat fejlesztését.