Ezt várhatják a magyarok a Tisza kormány drogpolitikájától

Tűcsereprogramok, dekriminalizáció és Soros-NGO-k: a Tisza Párt körül sorakozó aktivisták és „szakértők” radikálisan átírhatják Magyarország drogpolitikáját.

Mintegy harminc Kárpát-medencei termelő több mint száz természethű bora lesz kóstolható az 5. Mitiszol fesztiválon szombaton a Millenáris parkban, ahol tucatnyi hasonló szellemiségű gasztrokiállító is várja a látogatókat.
Szombaton jön az 5. Mitiszol fesztivál a Millenáris parkban. Az első években Terra Hungarica Borszalon néven megrendezett esemény alapkoncepciója továbbra is ugyanaz: a Terra Hungarica-tag borászatokat megmutatni egy emberléptékű sétáló kóstolón. Nemes Richárd főszervező elmondása szerint a természet- és tájhű gazdálkodásra törekvő, Kárpát-medencei birtokokat tömörítő Terra Hungaricához az előző fesztivál óta három új tag csatlakozott: a villányi Hummel Pince, a felvidéki Mátyás Családi Pincészet és Tokaj-Hegyaljáról a Dorogi Pincészet; idén már mindannyian részt is vesznek kiállítóként a rendezvényen.