Ennyi volt: az ukránok a negyedik Abrams harckocsit is elveszítették (VIDEÓ)

2024. március 11. 06:07

Tovább hullanak a nyugati fegyverrendszerek.

2024. március 11. 06:07
null

Nyitókép: WOJTEK RADWANSKI / AFP

A Strana ukrán portál közölte: az ukrán hadsereg már sorban a negyedik Abrams harckocsit veszítette el. 

Az amerikai tankot Avgyijivka közelében érte találat

 – érdekes módon a hírt az orosz média beszámolója alapján írták.

A harckocsit egy 

Kornet páncéltörő rakétarendszerrel (ATMS) találták el 

egy novoszibirszki brigád katonái, de egyéb részleteket nem közöltek. Emlékeztettek: az Egyesült Államok összesen 31 darab Abrams M1A1 harckocsit adott Ukrajnának, az elsőt még február végén semmisítették meg.

Ezt is ajánljuk a témában

 

Összesen 76 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
coyote-0
2024. március 12. 12:56
"egy novoszibirszki brigád katonái" Az angol brigade kifejezést katonai szövegkörnyezetben dandárként kell fordítani.
Válasz erre
0
0
Johogy
2024. március 11. 13:15
Jo volt az a sivatagban ak47esek ellen…
Válasz erre
5
0
Krupp Skya
2024. március 11. 11:53
Bródi Jani bácsi fedőneve Genusnextgen, jobban jártál volna ha beadod a gyereket egy DK-s vagy tanácsköztársaságos óvodába dadusnak az ÁVH-s gyerekek kifejezetten szeretik ha leszopják őket.
Válasz erre
5
0
anonymtalan2
2024. március 11. 10:04
Hát igen, amikor nem csúzlis sivatagi kecskepásztorok ellen mennek előbb-utóbb ez lesz.
Válasz erre
10
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!