
Klicsko: Ezer fűtési ponttal készülünk a télre
2022. november 01. 20:35
A legrosszabb forgatókönyvvel is számolnak az ukránok Kijev polgármesterének bejelentése szerint.

Ahogy arról lapunk is beszámolt, az elmúlt időszakban az orosz erők több, fontos ukrán energetikai infrastrukturális létesítményt is megtámadtak.
Ezért az ukrán vezetés „különböző forgatókönyvekkel számol” – közölte a Saint Javelin Twitter-oldal, amely Vitalij Klicskót, Kijev polgármesterét idézte.
Klicskó elmondta, hogy számolnak azzal is, hogy
„egyáltalán nem lesz áram-, víz- és hőszolgáltatás,
ezért ezer fűtőpontot alakítanak ki Kijevben.”
A vonatkozó bejegyzést alább olvashatják:
Nyitókép: HANDOUT / KIEV MAYOR PRESS-SERVICE / AFP
Összesen 44 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
diodoro
2022. november 02. 12:11
No az pont ezer tank üzemanyagát fogja elfüstölni.
+ még kértek 10 ezer generátort
Mivel fog menni a bádogautó??
Válasz erre
0
0
masikhozzaszolo
2022. november 02. 10:22
Megkapták az Usától a kazettás bombákat, ezek szerint.
Válasz erre
0
0
Palepoli
2022. november 02. 09:44
Elöző hozzászólásom 423 Ft-nak ment válaszként. Pont törölték a hazaáruló trollt.
Válasz erre
1
0
Brandon the great Negro
2022. november 02. 08:09
Válasz erre
0
0







