Íme a háború eddigi öt legdurvább tankcsatája (VIDEÓ)

2022. november 27. 10:44

Ritka felvételek.

2022. november 27. 10:44
null

A Portfolio arról ír, hogy ritkán látni a háborúból olyan felvételeket, ahol harckocsik ütköznek meg egymással: az orosz és ukrán oldal is elsősorban tüzérségre, gyalogságra és gyalogságot támogató eszközökre támaszkodik. Hozzátették: a harckocsizóknak így a fő kihívást a tüzérség, a páncéltörő fegyverekkel felszerelt lövészrajok és a drónok okozzák, nem pedig az ellenséges páncélosok. Hangsúlyozzák:

néha azért felbukkannak olyan felvételek, ahol harckocsik mérkőznek meg egymással.

Mutatjuk!

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról
Tovább a cikkhezchevron

1. Ukrán T-64-es egy teljes orosz konvoj ellen

 

2. Lerohanta az ukrán harckocsit az orosz T-80-as

 

3. Tankcsata Herszonban

 

4. Orosz rajtaütés

 

5. Harckocsiroham tüzérségi tűzön át

 

 

Összesen 22 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
mokány
2022. november 27. 14:48
Nato műholdak segítségével .
Válasz erre
1
0
Innogreen23
2022. november 27. 13:16
Ismét levonhatjuk a tanulságot, a klasszikus harckocsi, a klasszikus vadászgép és stb felett már eljárt az idő. Azok a "klasszikus" harcászati, hadászati harcművészeti elemek, amelyek a letűnt korok meghatározó csapat mozgásait befolyásolták, ma már nem helytállóak. A hadviselés egyik legnagyobb átalakulásának lehetünk szemtanúi.nincs az a nagy méretű klasszikus offenzív haderő, amely sikeresen tudná felvenni a harcot, egy kisméretű deffenzív, modern területvédő haderő ellen. Ebben van Magyarország nagy lehetősége. Most tudja kialakítani azt a hadsereget, amely önállóan, mindentől függetlenül meg tudja védeni az állam területét, külső behatások nélkül. El nem kötelezett, független. Lásd Izrael. Nincs olyan katonai hatalom, milliós hadsereg, ami meg merné támadni azt az országot. Nem harckocsi, meg repülőgép kell, hanem telepített konténer tüzérség, rakéta ernyő, meg sok sok drón. Aztán lehet próbálkozni.
Válasz erre
7
1
mokány
2022. november 27. 13:01
A dollárért döglik Ezurópa . Száz éve már egyfolytában .
Válasz erre
5
0
miles1
2022. november 27. 12:56
Nekem ezekkel a videókkal az a bajom, hogy egy kis faszkalap a laptop mellől megmondja, melyik nemzet tankja. Csak aztán ne látnám ugyanazokat a képsorokat a másik oldal zászlajaival, néha még utólagosan ráimplementált Z-vel, vagy +-al.
Válasz erre
2
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!