
Kuleba szerint ekkor fog megállni Putyin
2022. július 29. 13:20
Az ukrán külügyminiszter kifejtette azt is, hogy nincs itt az ideje a fegyverszüneteknek.

Nincs itt az ideje a fegyverszünetnek, mert előbb le kell győzni Oroszországot – ezt írta Dmitro Kuleba ukrán külügyminiszter a New York Times hasábjain megjelent véleménycikkében. A külügyminiszter hozzátette, hogy hiába mondta azt a Kreml szóvivője a múlt héten, hogy az oroszok nyitottak a fegyverszünetre.
Szerinte ez hazugság, mert ők csak új területeket akarnak elfoglalni, amit bizonyít Odessza állandó rakétázása is.
Az igazság egyszerű Kuleba szerint: Putyin nem áll meg addig, amíg meg nem állítják. Ezért nincs itt az ideje azoknak az Európa- és Amerika-szerte hallható kéréseknek, miszerint fegyverszünetet kellene kötni.
Nyitókép: MTI/AP/Olivier Matthys
Összesen 37 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
ja6ni
2022. július 31. 11:53
Ez a kulabá legalább olyan hülye, mint zelenszkij. Mindenáron le akarják győzni Oroszországot.
Válasz erre
0
0
hakos
2022. július 30. 12:04
Szóval neki is Putyin a fontos. Az pedig hogy hány ukrán fog meghalni egy elhúzódó háborúban, egyáltalán nem érdekli ....
Válasz erre
0
1
szürkeSzarvas
2022. július 29. 20:00
Ez a zsido-a Kula bácsi-azt nyomatja,amit deep state "felsö kapcsolata" diktál.
Akiknek a konfliktus "drájvolasa" az erdekük,az utolsó ukránig-amig a vazallusuk Eu es az orosz bele nem rokkan.
Lasd:
Brezinsky doktrina.
Érdemes rákeresni es megnézni.
Nincs itt semmi uj.
A kinai provokáciot már keszitik elő-valszeg kinai egyenruhas gyilkosok lesznek partra téve Tajvanon-hasonlóan,ahogy 2014-ben a Majdanon valakik ugyanazon fegyver-lőszerrel 50 embert-rendőröket,diáklányokat lelövettek-amit ráfogtak a Janukovicsra,akit EMIATT elüzött a becsaott(!) nép..
Válasz erre
4
0
jackiebrown
2022. július 29. 19:44
Hmm.... Érdekes, folyton az ukránok adnak hangot a békés megoldás ellen.
Válasz erre
1
0







