Kemény üzenet érkezett Varsóból: A Fidesznek most egyetlen dolgot szabad csak tennie

Jacek Karnowski szerint egy jól működő politikai szervezet egy választási vereség után is képes talpra állni.

Alex Bysouth hosszú cikkben elmélkedett válogatottjuk jövőbeli sorsáról.

Mint ismeretes, kedd este a BBC tudósítója, Alex Bysouth meglepően pozitív hangvétellel írt a magyar himnusz meggyalázásról. Mint ahogy azt bizonyára az olvasók is tudják, a magyar csapat végül 4-0-ra nyert, ezzel gyorsan letörve Bysouth kedvét.
„Ahogy Gareth Southgate megemészti Anglia több mint 90 éve legsúlyosabb hazai vereségét,
kénytelen lesz szembenézni a történelemkönyvek nem kívánt átírásával,
de azt is mérlegelnie kell, hogy a Nemzetek Ligája-kísérlete nem vágta-e haza a Három Oroszlánt [az angol nemzeti csapatot – a szerk.], miközben a világbajnokság a láthatáron van” – írta a tudósító.
„A skótoktól 1928-ban elszenvedett 5-1-es vereség óta nem kapott ki ilyen keményen Anglia hazai pályán, míg Magyarország ellen ez mindössze a második hazai vereségük, és az első a bűvös magyarok 1953-as 6-3-as Wembley-győzelme óta” – tette hozzá a szerző. Alex megemlékezett arról is, hogy
A cikkben Alex Bysouth megemlítette azt is, hogy Southgate azért kísérletezett, mert egy hosszú szezon után kellett a csapatának négy mérkőzést lejátszania 10 nap alatt, ami azt jelentette, hogy erősen váltogatnia kellett a játékosokat a mérkőzések között, és további kilenc változtatást hajtott végre az Olaszország elleni gól nélküli döntetlent követően is.
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd