Fontos kinevezést kapott Németország bukott kancellárja

Olaf Scholzot nem hagyták az út szélén.

Vadim Bojcsenko azt állítja: az áldozatokat teherautókra szerelt mobil krematóriumokban égetik el.

Az ostromlott Mariupol város polgármestere arról beszélt, hogy a háború kezdete óta legalább 10 ezer civil halt meg a kikötővárosban. Vadim Bojcsenko hozzátette: még mindig 120 ezer civil él Mariupolban. Sürgősen élelmiszerre, vízre és gyógyszerre van szükségük – írta meg az Associated Press hírügynökség értesüléseire hivatkozva az Origo. A portál szerint polgármester olyan bejelentéseket kapott, hogy az oroszok összegyűjtik a holttesteket,
A polgármester állításait független forrás még nem erősítette meg.
Fotó: STRINGER / ANADOLU AGENCY / ANADOLU AGENCY VIA AFP