A politika eredményorientált műfaj

Ha a Fidesz nyer, a kampányfőnöke mennybe megy ezen videó miatt is. Ha veszít, akkor majd azt mondhatjuk utólag, hogy ez a videó ugyan nagyon nézett lett, de erősen túllőtt a célon.

A helyiek aggódnak, nemrég egy kocogó esett áldozatul egy nagyvadnak.

Sinaián és Marosvásárhelyen rázzák fel a köznyugalmat a razziázó medvék. Egy helyi lakos örökítette meg amint egy anyamedve és négy bocsa egy sűrűn lakott övezetben róják az utakat.
Különösen aggasztó a kép a lakóparkban, hisz nemrégiben Azuga mellett egy kocogó esett áldozatul medvetámadásnak.
Marosvásárhelyen Tudor lakótelepére is rendszeresen bejárt egy három év körüli hím az utóbbi időkben, melyet végül szombat hajnalban befogtak. A környezetvédelmi minisztérium jóváhagyta, hogy az állatot nyomkövetővel lássák el, majd engedjék szabadon Ratosnya környékén – írja a Főtér.
(Nyitókép: Adriana Oancea – Facebook)