Szijjártó Péter megnyitotta az ománi magyar képviseletet

2019. október 21. 15:22

Az Ománnal való együttműködés Magyarország számára energiaellátási biztonsági érdek – hangsúlyozta a miniszter.

2019. október 21. 15:22

Magyar külképviseletet nyitott ünnepélyes keretek között hétfőn a külgazdasági és külügyminiszter Omán fővárosában, Maszkatban. Szijjártó Péter az MTI-nek telefonon hangsúlyozta, hogy Omán a Közel-Kelet egyik legjelentősebb kőolaj- és földgázkitermelője, a vele való stratégiai együttműködés Magyarország számára energiaellátási biztonsági érdek.

Szijjártó Péter ománi látogatása során együttműködési megállapodást írt alá Juszuf bin Alawi külügyekért felelős miniszterrel.

(MTI)

Összesen 15 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
riofolta
2019. október 22. 11:05
MooXi.net - nagyszerű projekt felnőttek számára, akik szexpartnert szeretnének találni
Knerten
2019. október 21. 22:05
Ez kell most nekünk, meg a török iskola, meg a kupcsakok. Jó az irány, érik a gyurcsányi kétharmad '22-re.
Bástyaelvtárs
2019. október 21. 19:21
nah, hála a magasságosnak ! Omán megkerülhetetlen része a világpolitikának. Nincs idő gólörömre... újabb és újabb sikerek minden nap. Éljen a bölcs vezetőnk !
3M..
2019. október 21. 15:51
Szijjártó Péter talán azzal tehetné rendbe a megtépázott renoméját ha Csoszonban nyitnánk újra nagykövetséget. A 2000-es években éppen a Fidesz által bezáratott követség, nagyon nagyban könnyítené meg az ott élő és ott dolgozó magyarság mindennapjait, ügyes bajos dolgait. Igyekezzenek inkább azon, hogy legyen újra magyar képviselet keleti testvérnépünk fővárosában, Phenjanban. Csak a Nemzet! Szebb Jövőt!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!