
Lemondott az algériai elnök
2019. április 02. 21:42
Röviddel a bejelentés előtt Ahmed Gáid Szaláh algériai vezérkari főnök azonnali lemondásra szólította Buteflikát
Lemondott Abdel-Azíz Buteflika algériai elnök – közölte kedd este az APS algériai állami hírügynökség.
Röviddel a bejelentés előtt Ahmed Gáid Szaláh algériai vezérkari főnök, helyettes védelmi miniszter azonnali lemondásra szólította Buteflikát, miután a minisztériumban tárgyalt a hadsereg vezetőivel a belpolitikai válság rendezéséről. Algériában hetek óta követelik tüntetők a közel húsz éve hatalmon lévő elnök távozását.
(MTI)
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:






