Krízishelyzetbe került Magyar Péter: gyorsan mentené a menthetőt, miután újabb hazugságon kapták

„Ebből is látszik, hogy valójában azzal van baja, hogy lelepleztük a nyugdíjcsökkentési terveiket” – fogalmazott Orbán Balázs.

Tíz, a gyanú szerint terrortámadásra készülő férfit vettek őrizetbe Belgiumban. Az RTL.be szerint a párizsihoz hasonló támadássorozatot hajtottak volna végre Brüsszelben és Flandriában. A belga fővárosban továbbra is a legmagasabb szintű terrorkészültség van érvényben.
A belga hatóságok tíz olyan férfit vettek őrizetbe, akik a gyanú szerint azt tervezték, hogy a párizsihoz hasonló, összehangolt támadássorozatot hajtanak végre Brüsszelben és Flandriában – írja az Index az RTL.be információi alapján.
A belga fővárosban jelenleg a legmagasabb, negyedik szintű terrorkészültség van, az ország többi részén a harmadik szint van érvényben. Vasárnap újra összeül a belgiumi nemzetbiztonsági tanács, hogy értékeljék a helyzetet.