Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv

Kapitány István eltörölné a védett benzinárat, Panyi Szabolcs bebukott, az ukránok belátnak a Tiszába. Itt a Mesterterv legújabb adása.

Feldühödött emberek szemeteskonténerbe borítottak egy parlamenti képviselőt kedden Kijevben, az ukrán törvényhozás épülete előtt.
Szemeteskonténerbe borítottak egy parlamenti képviselőt kedden Kijevben, az ukrán törvényhozás épülete előtt: Vitalij Zsuravszkijt – aki korábban a posztjáról eltávolított Viktor Janukovics volt ukrán államfő mögött álló Régiók Pártja képviselőjeként jutott be a parlamentbe – dühös emberek azzal vádolták meg, hogy „az olyanok miatt, mint ő, testvéreik és barátaik halnak meg”. A képviselő a felvételek szerint csendesen tűrte a megaláztatást.
