Az utolsó remény is szertefoszlott: Zelenszkij egy pillanat alatt felrúghatja az amerikaiak béketervét

Az ukrán elnök állítólag még el sem olvasta Trump békejavaslatát.

Két ukrán harci gépet lőttek le az oroszbarát szakadárok Kelet-Ukrajnában – közölte a „terrorellenes műveletben” részt vevő erők szóvivője.
Az ukrán „terrorellenes erők” tájékoztatása szerint oroszbarát szakadárok lelőttek szerdán két harci gépet Kelet-Ukrajnában. Olekszij Dmitraskovszkij, a „terrorellenes műveletben” részt vevő erők szóvivője közölte, hogy Donyeck megyében, az orosz határ közelében lelőttek két ukrán vadászgépet.
A védelmi minisztériumban azt közölték, hogy az előzetes értesülések szerint a pilótáknak valószínűleg sikerült katapultálniuk. Hozzátették, hogy olyan területen érhettek földet, amelyet szakadár fegyveresek tartanak ellenőrzésük alatt.
