Miért nem indulnak Magyar Péterék az időközi önkormányzati választásokon?

Vajon mi lehet a háttérben?

A kormányfő a tavalyi választási győzelemre emlékezett közösségi oldalán.

A miniszterelnök Facebook-oldalán rövid posztban emlékezett vissza a tavalyi Fidesz-győzelemre a 2022-es országgyűlési választásokon, más szóval a negyedik kétharmadra, egyben az ötödik miniszterelnöki mandátumának az elnyerésére.
– írta Orbán Viktor.
Nyitókép: Facebook