Nógrádi György: Ukrajna nagyon meg fog fizetni a Pókháló hadműveletért!

Az Ultrahang legfrissebb adásában a katonai szakértő Oroszország Kijev elleni válaszcsapásáról, valamint Donald Trump és Elon Musk háborújának következményeiről is beszélt.

Az ukrán külügyminiszter szerint Putyin Oroszországa nem keresi a megoldásokat.
Még az Oroszországgal megkezdett tárgyalások előtt meg kell állítani és le kell fegyverezni az orosz erőket, akiket ki kell utasítani Ukrajnából – írja a Die Welten megjelent cikkében Dmitro Kuleba ukrán külügyminiszter
„Most ismét olyan hangok hallatszanak, amelyek a Putyinnal való párbeszédre szólítanak fel. Kétségtelen, hogy
a demokratikus hagyományban a párbeszéd a legerősebb eszköz a konszenzus elérésére.
A párbeszéd azonban nem működik, ha egy zsarnok népirtást követ el egy ország ellen. Putyin Oroszországa ugyanis nem megoldásokat keres, hanem ölni és pusztítani akar” – fogalmazott az ukrán miniszter.
Nyitókép: MTI/AP/Olivier Matthys