Erősen apad: már rég nincs semmi stratégia Magyar Péternél, helyette kapkodva kommunikál

„A választók memóriájába beégett a 2010 előtti időszak, így a többség nem dől be még egyszer ugyanannak a hazugságnak” – hangsúlyozta Deák Dániel.

Megpróbálták megmenteni az életét, de nem jártak sikerrel.

A Dehir számolt be róla, hogy a NAV Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei pénzügyőrei a Debreceni Egyetem Dóczy József utcai sporttelepén végeztek csoportos fizikai felmérést, amikor rosszul lett az egyik pénzügyőr. Bár rögtön próbálták megmenteni, nem jártak sikerrel.
A DEAC munkatársai rögtön a telepen található defibrillátorért rohantak, miközben értesítették a mentőket is. A mentők több egységgel siettek a helyszínre, egy épp a közelben haladó mentőautó is a sporttelepre sietett. Sokáig küzdöttek a férfi életéért, de a szakszerű újraélesztés ellenére sem sikerült megmenteni őt.

Nyitókép: MTI/Kovács Tamás