Hétfőn ismertetjük az Országgyűlésben a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot

Túl korán örült a Fidesz, a bábjai és a hazánkat szétrabló milliárdos oligarchák.

A stílus maga az ember.

Bohár Dániel, a Megafon munkatársa hívta fel arra a figyelmet közösségi oldalán, hogy úgy tűnik „Tordai Bence megfogadta a brüsszeli javaslatot,
már nem mos, hanem szellőztet”.
Mindezt arra írta, hogy egy kép tanúság szerint a párbeszédes politikus, a cipőjét levéve zokniban üldögél az Országgyűlés Gazdasági Bizottságában.
„Micsoda stílus! Micsoda ember!” – zárta gondolait a véleményvezér.

Nyitókép: Tordai Bence Facebook-oldala