Fontos bejelentés érkezett a 2036-os olimpiáról, Budapest is érintett

Kiderült, mikor dönthet a NOB a tíz év múlva sorra kerülő játékok helyszínéről.

„A világ legtöbb nagyvárosában a Pride igazi örömünnep. Budapesten is az, annak kell lennie” – írta a főpolgármester.

Karácsony Gergely Facebook-oldalán köszöntötte a „Meleg Büszkeség Hónapját”, ebből az okból az elmúlt évekhez hasonlóan a fővárosi vezetés ismét kirakta a Városháza épületére az LMBTQ-zászlót.
– írta bejegyzésében Karácsony, aki szerint az, „hogy így legyen valóban, azzal van még dolgunk. Nem a magánügyekkel, hanem a közügyekkel van dolgunk”.
– fogalmazott a főpolgármester.
Nyitókép: Karácsony Gergely Facebook-oldala