A Fradi-vezér szerint alhasi ütést kaptak, a szurkolók közül sokan olcsóbbnak tartják a külföldieket, mint a magyarokat

Orosz Pál nyilatkozata után sokan formáltak véleményt.

A Ferencváros megvédte címét a labdarúgó OTP Bank Ligában.
A Ferencváros megvédte címét a labdarúgó OTP Bank Ligában, mivel a 29. forduló vasárnapi rangadóján 2-1-re legyőzte a vendég Újpestet. – számolt be a Nemzeti Sport.
Négy fordulóval a szezon zárása előtt a zöld-fehéreknek 62 pontjuk van, a második Kisvárdának és a harmadik Puskás Akadémiának pedig 49. Egy évvel ezelőtt szintén az Újpest elleni hazai győzelemmel biztosította be aranyérmet a Ferencváros.
Egy újabb sikerekkel teli szezon van az FTC labdarúgó csapata mögött! Négy egymást követő évben is sikerült az OTP Bank Liga élén végezni, ezzel a Fradi már 33. magyar bajnoki címével büszkélkedhet!
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor